دانلود ای سی آر برنامه ضبط تماس "ACR Pro 29.4" مینی اندروید

برنامه ضبط تماس ACR Call Recorder Pro

برنامه ضبط تماس ACR Call Recorder Pro

✔ آخرین آپدیت : ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

✔ آخرین نسخه : 29.4

◄ نیازمند اندروید 4.0.3 و بالاتر

برو به لینک دانلود

تبلیغات

دانلود ای سی آر – ضبط مکالمه

نسخه پرمیوم و خریداری شده حرفه ای ACR Call Recorder

ای سی آر بهترین نرم افزار ضبط صدا برای اندروید است، این اپلیکیشن تست شده و در بیشتر گوشی ها با تنظیمات مناسب کارکرد صحیح و فوق العاده ای دارد، در ورژن رایگان و عمومی برخی امکانات برنامه محدود شده است برای همین ما نسخه فول با تمام امکانات برنامه را برای شما آماده کرده ایم. توجه داشته باشید که در برخی گوشی ها ممکن است به خاطر حفظ حریم شخصی امکان ضبط صدای شخص مقابل وجود نداشته باشد همچنین توجه کنید که شنود به هر طریق در کشور جمهوری اسلامی ایران جرم محسوب می شود.

تنظیمات برنامه ACR:

منوی کناری ≡ را باز کنید.

گذینه های مختلفی وجود دارد که ما فقط به کاربردی ها خواهیم پرداخت

ایراد در ضبط : تنظیمات آماده برای انواع گوشی هاست اگر برنامه ضبط صدای دیگری دارید حذف کنید سپس از طریق گذینه ایراد در ضبط در لیست برند و اندروید گوشی خود را انتخاب کرده و کلیک نمایید تا تنظیمات مناسب شما اعمال شود.

تنظیمات > تنظیمات عمومی : تیک کتابخانه را را بردارید تا صداهای ضبط شده به لیست پخش موسیقی گوشی تان اضافه نشود، پخش کننده داخلی را روشن بگذارید، تیک سطل بازیافت را بردارید تا پس از حذف مکالمات به سطل بازیافت انتقال داده نشود، درخواست پین کد را میتوانید فعال کنید و سپس رمز دلخواه را وارد نمایید از این پس برای ورود به ACR نیاز به وارد کردن رمز خواهید داشت!!!

تنظیمات > تنظیمات ضبط : از طریق گذینه پوشه ضبط میتوانید مسیر فایل ها ضبط شده را مشخص کنید، اگر تیک پیام نگه داشتن مکالمه را روشن کنید پس از پایان هر تماس از شما سوال خواهد کرد که فایل ضبط شده ذخیره شود یا حذف! بهتر است روشن نکنید تا اتوماتیک ذخیره بشه. حذف خودکار با این گذینه مشخص میکنید که مکالمان ضبط شده پس از چند روز بطور خودکار حذف شوند روشن کردن این گذینه در بهینه سازی فضای ذخیره موثر است. مهمترین تنظیمات در این قسمت تنظیم تاخیر در ضبط مکالمات خروجی و ورودی و قالب ضبط فایل است، توسط این سه گذینه مشخص میکنید که فایل ضبط شده در چه فرمتی ذخیره سازی شود (mp3 ، m4a و..) و شروع ضبط پس از چند ثانیه هنگام برقراری تماس شروع شود!!

اگر تجربه شخصی از بهترین تنظیمات برای گوشی خودتون دارید از طریق بخش نظرات کاربران در منوی کناری برای ما بفرستید تا برای استفاده دوستان لیست کنیم.

مدل Huawei 5c _ قالب M4A _ تاخیر ورودی و خروجی 1 ثانیه نسخه 27.0 ACR _ نتیجه ضبط دو طرفه (وحید_ اردبیل)

مدل Samsung A5 2016 _ قالب M4A _ تاخیر ورودی و خروجی 1 ثانیه نسخه 27.0 ACR _ نتیجه ضبط دو طرفه (کیوان ناموری)

منتظر اضافه کردن تجربیات شما هستیم.

برنامه اندروید، آخرین ورژن ، نسخه جدید ، دانلود رایگان ، لینک مستقیم ، اپلیکیشن موبایل ، آپدیت نرم افزار ، بروزرسانی ، نصب ، جدیدترین ، آندروید ، گوشی ، تبلت

راهنما :

بخش پرسش و پاسخ مینی اندروید ]

تشخیص دی پی آی Dpi گوشی شما ]

تشخیص نوع سی پی یو Arm64، Arm و X86  ]

ورژن بتا (beta) یا آلفا (Alfa) نسخه آزمایشی نرم افزار است و ممکن دارای مشکلاتی باشد، نسخه بتا پس از گذراندن دوره چند روزه آزمایشی بصورت رسمی به عنوان نسخه اصلی معرفی می شود، حدالامکان از نسخه اصلی استفاده کنید×نمایش همهایرانیکاربردیهمراه بانکمرورگرمذهبیآموزشیمهندسیامنیت و قفلویرایشگربلوتوث و وای فایابزار دوربینآشپزیتم و پس زمینهمدیریت زمان و کارمسنجر و پیام رسانپخش کنندهمدیریت فایل و گوشیتماس و پیام کوتاهسلامتی و تناسبافیس و کتابخواننقشه و مکان یابی


×نمایش همهاستراتژیکاکشنمسابقه ایورزشیفکریپازلآنلایناچ دی HDبچه گانهدخترانهکم حجمبدون دیتاپرطرفدار و محبوبایرانی