MiniAndroid

دانلود رایگان جدیدترین نسخه و آخرین ورژن برنامه ها و بازی ها برای اندروید با لینک مستقیم

نقشه ویز Waze  ورژن 4.36.0.0

نقشه ویز Waze

آپدیت شده در 25 اسفند 96

یکی از پرطرفدارترین و کاملترین برنامه های مسیربابی آفلاین برای سیستم عامل اندروید نقشه ویز Waze Social GPS Maps است. این برنامه قادر است نقشه های شهرها و کشورهای مختلف دنیا را با بالاترین کیفیت بر روی گوشی و تبلت اندرویدی شما نمایش داده و کوتاه ترین و بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد را به شما پیشنهاد دهد. نمایش تمام خیابان های فرعی و اصلی قابلیتی است که در کمتر مسیریابی می توان آن را مشاهده کرد.

در Waze Social GPS Maps & Traffic می توانید مبدا و مقصد را روی نقشه انتخاب کنید تا مدت زمان تقریبی برای رسیدن به مقصد را تخمین بزند.در سفرهای گروهی موقعیت خود را با سایرین به اشتراک بگذارید و مکان دوستان خود را روی نقشه مشاهده کنید و نیز از محل دقیق پمپ بنزین های جاده و سایر امکانات رفاهی بین مسیر و یا حوادث جاده ای مانند تعمیرات، پلیس و خطرات احتمالی آگاه شوید.

 

ویژگی های برنامه ی ویز Waze Social GPS Maps & Traffic اندروید :

✔ مشاهده ی ترافیک لحظه ای و اطلاعات جاده ها

✔ یافتن ایستگاههای گاز و پمپ بنزین های مسیر

✔ تغییر مسیر پیشنهادی در صورت تغییر شرایط جاده

✔ بررسی هشدارهای جاده ای، مانند تصادفات و پلیس، خطرات احتمالی

✔ نقشه های بروز از نقاط مختلف و بروزرسانی های منظم

 

دانلود کنید و لذت ببرید..!

همیشه می دانید که با waze چه اتفاقی می افتد. حتی اگر شما راه را بدانید، waze به شما در مورد ترافیک، ساخت و ساز، پلیس، سقوط و موارد دیگر در زمان واقعی می گوید. اگر ترافیک در مسیر شما بد باشد، waze آن را تغییر خواهد داد تا زمان شما را صرفه جویی کند. چرا waze؟ ببینید چه اتفاقی می افتد – هشدارها در مورد ترافیک، پلیس، خطرات و بیشتر درایو شما دریافت سریعتر – تغییر مسیر مسیریابی فوری برای جلوگیری از ترافیک و صرفه جویی در وقت شما می دانید زمانی که شما می رسند – ETA شما بر اساس داده های ترافیک زندگی می کنند پرداخت کمتر برای گاز – ارزان ترین گاز در طول مسیر خود را پیدا کنید درایو با آندروید خودکار – waze را بر روی صفحه نمایش خودرو خود استفاده کنید همیشه راه را پیدا کنید – از صداهای مختلفی برای راهنمایی شما در هنگام رانندگی استفاده کنید آماده باشید، با waze رانندگی کنید!

دانلود نقشه ویز ، دانلود نقشه ویز اندروید ، دانلود نقشه ویز برای اندروید ، دانلود نقشه ویز برای گوشی اندروید ، دانلود نقشه ویز با لینک مستقیم ، دانلود نقشه ویز اندروید با لینک مستقیم ، دانلود نقشه ویز برای گوشی اندروید با لینک مستقیم ، دانلود نقشه ویز برای تبلت ، دانلود نقشه ویز برای موبایل ، دانلود نقشه ویز برای تبلت با لینک مستقیم ، دانلود برنامه نقشه ویز ، دانلود برنامه نقشه ویز اندروید ، دانلود برنامه نقشه ویز برای اندروید ، دانلود برنامه نقشه ویز برای گوشی اندروید با لینک مستقیم ، دانلود برنامه نقشه ویز برای تبلت با لینک مستقیم ، دانلود نرم افزار نقشه ویز ، دانلود نرم افزار نقشه ویز اندروید ، دانلود نرم افزار نقشه ویز برای اندروید ، دانلود مستقیم نقشه ویز ، دانلود مستقیم برنامه نقشه ویز ، دانلود مستقیم برنامه نقشه ویز برای اندروید ، دانلود آخرین ورژن نقشه ویز ، دانلود آخرین ورژن نقشه ویز اندروید ، دانلود آخرین ورژن نقشه ویز برای اندروید ، دانلود آخرین نسخه نقشه ویز ، دانلود آخرین نسخه نقشه ویز اندروید ، دانلود آخرین نسخه نقشه ویز برای اندروید ، لینک دانلود نقشه ویز ، لینک دانلود مستقیم نقشه ویز ، لینک دانلود مستقیم نقشه ویز برای اندروید ، نصب نقشه ویز ، نصب برنامه نقشه ویز ، نصب برنامه نقشه ویز اندروید ، دانلود نسخه جدید نقشه ویز ، دانلود نسخه 4.36.0.0 نقشه ویز ، دانلود نقشه ویز 4.36.0.0 ، بروزرسانی نقشه ویز ، دانلود رایگان نقشه ویز ،

توضیحات :

نسخه بتا جدیدتر از نسخه اصلی است با این تفاوت که ممکن است چند روز قبل از انتشار نسخه اصلی ارائه گردد تا مشکلات احتمالی توسط کاربران گذارش و حل شود.